Ата-аналарға арналған жадынама

Баланы терезеден құлаудан қалай қорғауға болады?

Көптеген ата-аналар ашық терезе бала үшін қауіпті болуы мүмкін екенін ұмытады.

Жыл сайын биіктіктен құлаудан көптеген балалар өмірден өтеді. Сақболыңыз!

1. Үйде бала болса, терезені ашық ұстамаңыз! Сіз жақын, бірақ сіз алаңдататын секунд сіздің балаңыздың өмірінде соңғы болуы мүмкін!

2. Ешқашан маскитке қарсы торларды пайдаланбаңыз – балалароларға сүйеніп, олармен бірге сыртқашығады!

3. Ешқашан баланы қараусыз қалдырмаңыз!

4. Баланың терезені өз бетінше аша алмауы үшін терезелерге блокираторларды орнатыңыз!

Терезеден құлау-әсіресе қалалардағы балалардың жарақаттануы мен өлімінің негізгі себептерінің бірі болып табылады. Балаларашық терезенің алдында өте осал.

Үйде кондиционердің болуы - терезеден кету қаупін заңды түрде төмендетеді, бірақ есіңізде болсын, 11 жасқа дейінгі бала бар үйдең  болмағанда бекіт кіштердің тұруыміндетті-бұлең төменгі қорғаныс, өйткені бала терезені өзі де аша алады.

Жаңартылған күні: 18.04.2023 16:56
Құрылған күні: 18.04.2023 16:56